Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kerületben...

Budapesten melyik kerületben olcsóbbak az albérletek?

Figyelt kérdés
Hamarosan nekiállok Budapesten albérletet keresni.Fontos szempont hogy olcsó legyen az albérlet.De mivel nem vagyok pesti, így nem tudom mely kerületek jöhetnének szóba, amiknek még jó a közlekedése.
2010. jan. 26. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
8. ker
2010. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 8-ba olcsó az albérlet, de én nem költöznék oda. Tudod az a cigány kerület. Szerintem megéri 10 000-el többet fizetni,de nem félni az utcán este. Én a XIV-et javaslom. Az olyan átlag kerület. Semmi nagy flanc, mégis van zöld, nem is olyan drága szóval szerintem ok.
2010. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14, ker sztem több mitn átlag kerület. pl az Ond vezér újta, füredi lakótelep, rákosfalva HÉV közelében lévő területekre gondolok elsősorban.


Közel van az Örs vezér teréhez, tehát forgalmi csomóponthoz, de mégis nyugodt, picit olyan kisvéros hangulatú.

2010. jan. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 14. jó, de a 17 is olcsó. 11. kerület is megfizethető.
2010. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 21. kerületben laktam. Ott 40-50e+rezsi környékén adják a 1,5-2 szobás lakásokat.

Nem a legszebb környék, de szükségből el lehet ott lenni egy darabig. Sőt, a városközponti rész nem is olyan rossz, bár látszik rajta, hogy elég proli környék. Viszont legalább nincs a világ végén. A körút (4-es, 6-os) 10-15 perc alatt elérhető BKV-val.

2010. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csepelre ne menj. gettó. igaz, a boráros csak 15 perc hévvel, de nem egy életbizti ott élni.


a 11 normális, biztonságos. ha azt vesszük ez is a város egyik központja. itt a móricz, innen megy a 6-os villamos, 7es busz. sok a zöld terület. panelben már kapsz lakást 50-60ért is. de sztem inkább nézd meg az ingatlanos oldalakat, vagy lépj kapcsolatba irodával.

sok szerencsét!

2010. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak az ár a fontos, akkor úgy keress hogy egész Bp. és akkor kidobja a legolcsóbbakat. Én is a fenti kerületeket javaslom, és a IX. ker. gyáli úti része se rossz környék 10 perc a népliget és úgy tudom ott se olyan drága
2010. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!