Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol keressen egy 14 éves lány...

Hol keressen egy 14 éves lány egy szobát?

Figyelt kérdés
Nos..az a helyzet hogy én el szeretnék költözni otthonról, de még csa 14 éves vagyok és... szóval nekem 1 szoba kellene....mit csinálhatnék? Előre is köszi, gyors válaszokat szeretnék. Ha kell, ledolgozom amit kell.
2010. jan. 29. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem költözhetsz el, 18 éves korodig a szüleid akár rendőrséggel is hazahozathatnak, mivel ők felelősek érted. Nem elköltöznéssel kell felnőtteskedni, hanem ülj le velük beszélni inkább. De mi ilyen súlyos probléma 14 évesen, hogy csak költözéssel oldható meg?

Másik, hogy 16 év alatt nem vállalhatsz munkát, leghamarabb 15 évesen a törvényes képviselőd (szüleid) hozzájárulásával.

2010. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni,de 14 évesen nem költözhetsz el csak úgy.Ha megszöksz a szüleid akár rendőrrel is vissza vihetnek.te még tanuló vagy,és ők felelősek érted.Meg őszintén.Miből tartanál fent egy szobát?Még dolgozni sem szabad neked.(te 18 éves korodig amúgy is tanköteles vagy)Diák munkát 16 éves kortól kaphatsz,így ez is kiesik...Talán annyit tehetsz,hogyha van más rokonod(nagyi,nagynéni stb) akkor őket megkéred,hogy náluk szeretnél élni,és a szüleid egyezzenek bele..

De csak úgy elköltözni nem fogsz tudni...Ha sokszor elszöksz akkor a szüleid kérhetik,hogy tegyenek intézetbe,mert "kezelhetetlen vagy" Hogy te magad miképp tudnál intézetbe menni azt nem tudom,de ne is nagyon akarj,mert ott aztán végképp siralmas lehet...

2010. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem felnőtteskedni akarok, beszélni meg nem lehet anyámmal. 1szerűen nem tudok megszabadulni tőle, mindig figyel azt mondja vannak "kémei" és mindent MINDENT tud rólam.
2010. jan. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!