Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kérlek írjatok tanácsokat ....

Kérlek írjatok tanácsokat . Már nem sokáig bírom otthon. Valami olcsó szobát tudtok nekem ajánlani, ahova azonnal lehet költözni?

Figyelt kérdés
Apummal élek ketten . Állandóan terrorizál. Pánik beteg lettem , aludni sem bírok éjelente abban a légkörben. Kérlek írjatok ötleteket , hogy hova fordulhatnék.?
2014. nov. 20. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Tanulsz? Dolgozol?

Kiadó szobát pedig hirdetésekben találhatsz, net, újság.

2014. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok . Jelenleg egyik sem .Illetve magán tanuló vagyok. De havi 20ezret ki tudnék fizetni. Néztem a hirdetéseket , de nem nagyon találtam olcsón.
2014. nov. 20. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs senki a rokonságból aki tudna segíteni neked?
2014. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most nem kell fizetned albérletet, és gondolom apud keresetéből veszitek a kaját, fizetitek a fűtést, világítást, internetet, stb. stb.


Ha elköltözöl, az a 20 ezer semmire sem lesz elég...

2014. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincsen olyan rokonom , aki segítene . Apum mindenkivel össze balhézott, ezért velem sem állnak szóba. Meg különben is mindegyiknek meg van a maga baja , család stb.

Igen apum veszi az élelt és a számlákat is ő rendezi , de ez nem jogosítja fel arra , hogy megüssön, kisajátítson ,és belém beszélje , hogy engem mindenki utál és semmire sem vagyok jó.

A párom nem rég költözött el tőlünk 9 hónap után ,elötte valamennyire vissza fogta magát. De már megint kezdi előröl a balhézást . Csak úgy tudok helyre állni , ha elmegyek otthonról .

2014. nov. 20. 16:13
 6/7 anonim válasza:
keress munkát..
2014. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Keresek , de nagyon nehéz találni
2014. nov. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!