Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vásárolt valaki a Lidl-ben...

Vásárolt valaki a Lidl-ben ilyen szarvast?

Figyelt kérdés
szánkót húz a szarvas nemrég lehetett kapni a Lidl-ben..ha valaki vásárolt belőle nem tudná meg mondani milyen növények vannak a szánkójában?? :)

2014. nov. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én napi rendszerességgel járok a Lidlbe mert az van nekem közel és ott tudom le a napi bevásárlást, kenyeret, egyéb pékárút meg ami hirtelen kell megveszem mindig mivel 4 hónapja zárt be a kisbolt ahová eddig jártunk, sőt nagyon sokan jártak oda annak ellenére hogy a Lidl már 3 éve megvan, de mivel a tulaj felesége elhunyt, és ő egyedül már nem tudja vinni, a fiának van másik boltja amiért már nem tudja vállalni az apjáét így bezárt sajnos mert nem bírta már. Viszont én tényleg sokszor csak átszaladok az üzleten, de 2-3 naponta amikor új dolgokat kezdenek árulni körbe szoktam nézni, de én ilyet nem találtam eddig. Pedig jópofának tűnik amit írtál rüla :)
2014. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
múlt hét csütörtökön vettem:) már a reklám újságban kinéztem és munka után szaladtam megvenni :D próbálok képet találni róla neten :) csak az a baj,hogy növényekről amik benne vannak nem volt semmi leírás így nem tudom mifélék lehetnek :/ egyik ilyen piros bogyós bokornak tünik míg a másik ilyen folyó virág féle jó volna tudni mi a neve és hogy kinti vagy benti nővény e. Mert ha a szarvast már kell tenni tudnom kéne mit kezdjek a növényekkel :)
2014. nov. 27. 15:42
 3/8 A kérdező kommentje:
*el kell tenni :)
2014. nov. 27. 15:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg fotót felrakni.
2014. nov. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2014. nov. 27. 16:32
 6/8 anonim ***** válasza:
A piros bogyós a magyal, a másik, ha jól láttam azt a pici levelet fehér csíkkal az borostyán. Semmi extra, de ne tedd radiátor föle, ilyen kicsi kosárban meg ne tedd ki mert szétfagy a gyökere, viszont tavasszal kilehet ültetni.
2014. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
A magyal piros bogyója nagyon mérgező, kisgyerek előtt ne hagyjátok ott!
2014. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem valami jó képek, de a magyal kizárható.


Valami ilyesmi:

[link]

2014. nov. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!