Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi rágja meg a lepkeorchidea...

Mi rágja meg a lepkeorchidea levelét?

Figyelt kérdés
Mindennap járunk az üveges teraszunkon,ahol 5 cserép lepkeorchidea várja a tavaszt.10celsius a hőmérséklete a helyiségnek.5 ből 4 cserép orchideát virágárustól vettem tavaly ősszel,500ft/cserép áron.Elnyílottakat olcsóbban eladom,ne foglalja nekem a helyet alapon.(szerintem így gondolta a virágárus)Most vettem észre,hogy valami lyukakat,ill.kagylós mélyedéseket rágot bele.Egyiknek még a levelét is megette.Zusamen.Az öt orchideát tavaly ősszel át is ültettem,a virágárustól vett original orchideafölddel.Ami tulajdonképpen nem is föld,hanem:fenyőkéreg,kókuszháncs,meg ilyenek.Mivel az orchidea élősködő növény...Segítsen valaki,mi ez,és mit lehet ellene tenni?
2010. jan. 30. 17:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Egy sima,szürke kágyilót találtam benne!Akkora volt,mint egy szem szarvacska.Repült a parázsba!Egyébként úgy csalogattam ki,hogy egy lavór vízbe raktam cserepestül.A tetején meg kijött a csupaszcsiga.Vesztére.Mi a jó ellenne?
2010. febr. 11. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!