Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Így fel lehet rakni a páraelsz...

Így fel lehet rakni a páraelszívót?

Figyelt kérdés

Sajnos elég rosszul lett megtervezve a konyhám, ezáltal a mosogatóm is. Ugye bár annak meg van a helye, és nem akarom a tűzhelyt mellé tenni, hanem a sarokba.

Viszont kötelező sajnos a páraelszívó. Nekem egy sima kellene, semmi nagy luxus. Na és az érdekelne hogy föl lehet-e rakni rá valahogy?? Nyilván felé kerülhetne egy szekrény, és az alá ahogy több képen is láttam, bár akkor elég ferde lenne...stb


Mindegy magam sem értem, töltök fel egy képet ahogy nekem is lesz a tűzhelyem



[link]


2014. dec. 2. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hülyén fog kinézni, ráadásul nem a célnak megfelelően használható.

Azt is kétlem, hogy kötelező lenne, szerintem ilyen jogszabály nincs. Szellőzés/elszívás viszont kell a konyhába, én inkább egy páraérzékelős elszívóventillátort raknék a falba.

2014. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a kivezetést meg tudod oldani oda rakod ahova akarod
2014. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a 2.-es helyére tenném a tűzhelyet, hogy helyet nyerjek, és egy konyhaszigetet terveznék még be, ami minimum 3 székes.

Igy a konyhába simán megoldott a gyors étkezés is.


A te variációdnál irtó sok helye marad kihasználatlanul. Az amit te szeretnél csak egy nagy konyhába mutat, de jellemzően ott is plusz munkafelületek vannak.

2014. dec. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vezsel egy ilyen elszívót és a probléma megoldva!

[link]

Ha a karod erre is építhetnek szekrényt.

Erre még a szabvány méretű szekrényt is rá lehet tenni:

[link]

2014. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!