Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kidobhatom-e a kukába a régi...

Kidobhatom-e a kukába a régi tepsit, serpenyőt és hasonló edényeket?

Figyelt kérdés
Ez háztartási szemétnek számít?

2014. dec. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kidobhatod,de remélem nem azért teszed mert lecseréled újra .A mostaniak minősége még csak köszönő viszonyban sincsenek a régiekkel .Ezekre is igaz a mondás,eladásra készülnek,és nem használatra.
2014. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha van "lomis" helyed,ahol tudod tárolni,ne dobd ki!

Az egész évben összegyűjtött háztartási fémhulladék árából az év végére futja egy~két(3) pezsgőre.

Én mindent egy hordóba gyűjtök,konzervdobozt,serpenyőt,elromlott szerszámot,gépet...stb-"egyszóval" mindent

Év vége felé elviszem a fölvásárló telepre,és segítenek szétválogatni.Mindig jön pár "talált" ezres,volt,hogy majd'10 ropim lett.

2014. dec. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron kidobod, akkor inkább tedd ki a kuka mellé, egy óráig sem marad ott és legalább valakinek szerzel egy kis örömöt.:)
2014. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egész jó, sőt kiváló tippeket kaptál.


én szemrebbenés nélkül beleteszem a kukába, aztán rá a szemét. innentől háztartási szemét.


de jó ötleteket kaptam, lehet, hogy én is hordózok.

2014. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!