Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segítséget kérnék! Mobil...

Rokaone kérdése:

Segítséget kérnék! Mobil infra fűtőpanelre van szükségem! Ha van eseleg valakinek, aki már nem használja /esztétikailag nem kell neki/, én átvenném! Köszönöm! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

#infra #fűtőpanel #mobil infra
2014. dec. 11. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
facebookon vannak mindenfé10le ingyenes csoportok, meg javítós csoportok, ott próbálkozz, pl Budapest minden ingyen vagy Megjavítjuk!
2014. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm! A facebookonn benne vagyok már egy csoportban,, aminek neve, ingyen adom. Egyenlőre egy likeot kaptam.... pedig nem vicces, hogy miért van rá szükségem. Ha gondolja nézzen rá az oldalra. Kucsera S. Róka
2014. dec. 12. 10:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megtalálnám, de javaslom, hogy próbálkozzon több helyen. Nekem sajnos 0nincs ilyen infrapanelem, tanáácsnál többet nem tudok segíteni.
2014. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!