Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üdv. Emeletesházban lakom és...

Joci30 kérdése:

Üdv. Emeletesházban lakom és kilyukadt az egyik radiátor, kb.4 éve lett felujitva kompletten az egész lakás, beleértve a radiátorokat is. A lakásbiztositó a radiátorra fizet e?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 06:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a szerződésből tudnád kiolvasni. De amúgy 50%.
2014. dec. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A radiátorra nem hinném,esetleg az okozott víz kárra.
2014. dec. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem minden fedez
2014. dec. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nemtudom mit csináljak,éjjel 2:30 kor történt kijöttek a főtávtól 14000.-ért elzárták (kiszállási dij)mondta is hogy szerencse hogy nem a cső mert akkor több mint 20000.- lett volna a vizleeresztés miatt... csak az még a nagy gondom hogy csöpög még mindig (fél óra alatt tele lesz egy kb.3l es tál...hogy menjek igy el itthonrol?? ha meg itt miattam leeresztik a vizet akkor pénz is meg most akkor nem lesz fűtés ezen az oldalon senkinél?nekem nincs most igy karácsony elött 40-50000.-tom
2014. dec. 14. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!