Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan rendeljek csomagot...

Hogyan rendeljek csomagot szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Fél 4-ig suliban vagyok, a csomagot futár hozná ki, de mivel csak édesanyám van otthon, ő tudná átvenni. Na itt jön a probléma: neki rendelnék ajándékot, és mivel nem rendelek sűrűn interneten, ezért biztos megnézné hogy mi van a csomagban. Gondolkoztam abban is, hogy a postán lerakatom a futárral, de akkor is küldenek egy levelet, hogy csomag érkezett, amit szintén ő kap meg. Barátaim sajnos elfoglaltak és ők sem tudják átvenni. Az üzlet ahonnan jönne meg kb 120km-re van innen.

2014. dec. 15. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendeld a suliba.
2014. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyszülőkhöz nem tudod rendelni?

Szomszédhoz?

2014. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyszülők se a környéken laknak, a szomszéd meg egy bunkó paraszt. Már elnézést, de aki köszönni se tud mikor találkozik vele az ember, az ilyen.
2014. dec. 15. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És csak egy szomszéd van? :)
2014. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rendeld egy barátodhoz, akinek otthon lesz az anyukája, apukája, akárkije, és adj neki egy felhatalmazólevelet is a biztonság kedvéért.
2014. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahonnan rendelsz nincs olyan lehetőség, hogy

PickPack Pontra

Posta Pontra, vagy

Postán maradóra kérheted?

Ilyenkor csak SMSt, vagy e-mailt (vagy mindkettőt) küldenek, hogy mikortól veheted át.

2014. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
23%

Kérdező, te vagy itt a suttyó. A parasztoknál illedelmesebb ember nincs. ;) Városi proli.


Egyébként meg én is a baráthoz/hozépontos megoldást javaslom.

2014. dec. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó válaszolónak: elnézést hogy így sértegettem a parasztokat. :)
2014. dec. 16. 15:04
 9/11 anonim válasza:

Semmi gond nincs azzal ha anyukád veszi át a csomagot. Mondd meg neki, hogy amit rendeltél, az ajándék lesz neki, és kérd meg, hogy ne bontsa fel. :) Biztosan megérti, és csak nem akarja elrontani a saját karácsonyi meglepetését!

Nálunk is így lett ez megoldva, a csomag megérkezett, anyukám meg már nagyon kíváncsi mit szánok neki :D

2014. dec. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Esprimo Mobile válasza:
6. válaszolót megerösítem, ha pic-pac vagy póstapontra kérheted a csomagot akkor csak sms és e-mailt küldenek az érkezésröl és semmi gáz ha nem tudsz aznap érte menni, tapasztalatból írom ezt..
2015. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!