Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi pénz marad nálatok...

Mennyi pénz marad nálatok havonta kosztra és egyebekre fejenként, miután befizetted az összes számlát és rezsit?

Figyelt kérdés
Attól félek, így nem fogunk tudni megélni. Négy főre jutna 30 ezer. :O
2010. febr. 2. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi 3-an vagyunk (én most gyed-en, így jelentős a bevételkiesésünk), és minden kifizetése után marad 80 ezrünk. Épphogy elég, pedig tudom, másoknak ennyi sem marad, de sajnos mi nem jól tudunk gazdálkodni, mert előtte sose volt ilyen "problémánk". (de nem érdekes, mert a gyerek mindenért kárpótol - csak kicsit fura).
2010. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha befizetek mindent (rezsi,lakáshitel, albérlő utáni elmaradás, bérletek stb) akkor kb 50 ezer ft 3 főre. A lányom egyetemista tőlünk 130 km-re. Nem tudunk rendesen megélni, most már úgy sem h nélkülözök. Pedig becsületes dolgozó emberek vagyunk.
2010. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kajára háztartásra átlag 30-40.000.-
2010. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja. 4-en vagyunk.
2010. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Utolsónak: 4 főre 30-40 ezer? Hogy tudsz ebből gazdálkodni?
2010. febr. 2. 15:32
 6/12 anonim ***** válasza:
:) én ma fizettem be a csekkeket, és kettőnkre maradt a hónapban összesen 5000 forintom.Még szerencse, hogy a gyerekem eszik az iskolában.
2010. febr. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha mindent befizetek (250e),akkor mínusz 50-ben vagyok. következésképp egyik hitelből megyünk a másikba,tömködve a lyukakat,mindig amit épp ki akarnak kapcsolni,befizetem. ha van rendkívüli bevétel,akkor próbáljuk utolérni magunkat. kajára,tisztítószerekre,ruhákra,benzinre kb. 20 ezret tudok költeni egy hónapban,vasárnaponként kapunk ebédet anyósnál.
2010. febr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Uh, te jó ég, nektek is gáz az élet akkor. :(
2010. febr. 2. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Az öcsémmel ketten élünk havi 62000-ből. Viszont amint kifizetjük a rezsit, a gyógyszereket akkor marad kb. 20000 kajára:(
2010. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

huh. ez necces, de ha nagyon ügyes vagy, meg tudod oldani.

ha van a közelben auchan, oda menj vásárolni, sokkal de sokkal olcsóbb mint a tesco.

ha mindenből a legolcsóbbat veszed, és esetleg van a közelben vmi piac, akkor ki tudtok jönni.

sok kenyér, sok krumpli. régen is felnőttek a gyerekek kevés pénzből....

2010. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!