Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szét robbant zuhanykabin...

Szét robbant zuhanykabin üveghez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Vásároltunk egy Sanimix 22.1045 BLACK típusú hidromasszázs zuhanykabint. Beszerelés közben megemeltem az üveget hogy beteszem a helyére és ahogy a levegőbe emeltem szét robbant. Pár karcolás lett a kezemen csak. De mivan ha kiveri a szemem? Írtam emailt a cégnek de már nincs senki aki megnézze 2015. Január 15.-ig. Nektek mi a véleményetek?
2014. dec. 20. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a garancia feltétele a gyári beszerelés.
2014. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki van hangsulyozva, hogy üvegtörésre nincs garancia ha én ha a gyártó szereli be akkor sem. Beszerelhette volna a gyártó is de ha fürdésnél törik ki az üveg akkor se ér a garancia.
2014. dec. 20. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen.

" Garanciális javítás

minden olyan hiba elhárítása, amely egyértelműen a termék

gyártása vagy a Sanimix Kft. szakszervize által történt hibás beszerelésből és

beüzemelésből keletkezett"

2014. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez oda van írva de az is oda van írva, hogy "Üvegtörés esetén nem érvényes a garancia" De nem érdekel a garancia egyébként. Szépen meg osztom, hogy ez a "csodás" cég milyen szemetet gyárt.
2014. dec. 20. 20:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod értelmezni a dolgokat.
2014. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondolsz. Arra, hogy gyári hibás volt az üveg és ezért vissza cserélhetnék. De nem fogják mert azt írták h az üvegtörés nem tartozik a garanciába. Akkor se ha gyári hibás.
2014. dec. 20. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:

"De nem fogják mert azt írták h az üvegtörés nem tartozik a garanciába. Akkor se ha gyári hibás."


Ezt neked írták levélben?

2014. dec. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez papiron van amit a zuhanyzohoz kaptam. De nem tudom bizonyitani h gyari hibas. Felrobbant a kezembe aztan ossze soportem es kidobtam. A garancia h lenne ervenyes?
2014. dec. 20. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Már a 3.hsz.ben írtam ha a cég szereli be akkor arra is vonatkozik.
2014. dec. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Törj el rajta még valamit,azt mondod,hogy hibás volt,és kicserélik jobb esetben. Persze ha nem látható,hogy direkt törés. :)
2014. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!