Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az elosztók, amikbe be lehet...

Az elosztók, amikbe be lehet dugni az árammal működő dolgokat, mennyire tűzveszélyesek?

Figyelt kérdés
Milyen előjelei, jelei lehetnek, ha baj van vele és ki kéne cserélni már?
2015. jan. 2. 08:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Az áramtól lehet az átlagosnál kicsit jobban tartok, egyrészt hogy megráz, másrészt meg a híradóban szinte naponta lehet olyan híreket hallani, hogy kigyulladt egy ház.
2015. jan. 2. 08:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta több is van, sosem volt velük bajom, bár igaz, nem gagyit vettem. Ha nagyon melegedne, akkor baj van, zárlatos. Én kapcsolósat javaslok, sőt már láttam olyat, ahol mindegyik csatlakozónak külön kapcsolója van, szerintem praktikus.
2015. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lehet egyáltalán így rangsorolni. Amelyikbe van kapcsoló , abba annyival több a kontakt hiba lehetőség. Mert ezek általában akkor kezdenek melegedni vagy megolvadni ha rossz vagy gyenge a kontaktus valahol.
2015. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szigetelő anyag önkioltónak kèszül szabvány szerint,max kinai a kivètel
2015. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!