Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a plüssömet úgy, hogy ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés

Van egy régi plüssöm, kb. 120-130 cm hosszú tigris, 40-50 cm széles. Poros, pókhálós, szöszös, nagyon durva állapotban van, de hát nem is csoda, a padláson volt eddig, ez mindent elmond szerintem =-]


Az ágyam elejébe, egyetlen hatalmas párna gyanánt szeretném használni (nem húzok rá huzatot, meg semmi ilyen). Kimosni ugye nem lehet... gondoltam rá, hogy porszívóval végig megyek rajta, de egyébiránt hogyan tudom makulátlanra megtisztítani?



#tisztítás #plüss #plüss tigris #plüss tisztítás
2015. jan. 3. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kimoshatod kimélő programon, tedd be egy párnahuzatba és 30-40 fokon mosd ki, centrifuga nélkül.
2015. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ezek a méretek hasonlítanak a kukim méreteihez, csak az enyém nagyobb. :D


na, de viccen kívül, én simán beraknám a mosógépbe, ha beférne, ha pedig nem, akkor tisztító megcsinálja neked sztem megfizethető áron, ha neked fontos ez nagyon. :)

2015. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!