Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó wc illatosítót?...

Ajánlanátok jó wc illatosítót? Olyat, ami folyamatosan illatosít, de nem úgy, hogy két napig majd megfullad az ember olyan erős, aztán meg semmi?

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 22:11
 1/8 anonim válasza:
Ne húzd le!
2015. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem a szarnak szaga van. :D De ha neked ez illat... :D
2015. jan. 7. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Domestos csík (amit a wc csészébe kell felragasztani).
2015. jan. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Szellőztetés. :D Ablaknak hívják és nyitogatni kell. :D
2015. jan. 8. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Vannak automata illatosítók, amik nagyjából egyenletesen szórják az illatot, vannak mozgás érzékelősek is, amik akkor szórnak ha belépsz a helyiségbe. A legtovább az hat újdonságnak, amelyik 3 illatot váltogat.


Azért nem érzed az új illatot pár nap után, mert az agyad megszokja. A házad illatát se érzed, pedig minden háznak van jellegzetes illata amit az idegenek az első látogatáskor éreznek, de a harmadik alkalommal már nem, még akkor se ha hónapokig nem voltak ott. Egy időben sokat jártam idegen házakhoz, és mindenütt érezni első alkalommal valamit.

2015. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem elég egyértelmü a kérdés, de WC illatosítóról van szó. Lehet gáz, de ott se ablak, se konnektor nincs. 2-nak köszi a választ!
2015. jan. 8. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Éppen a két napig fullasztó, két napig korrekt, aztán meg már nem is érzem - effektus miatt én mozgásérzékelős illatosítót használok a WC-kben.

[link]

Négyen vagyunk, két WC van, egy hónapig elég egy ilyen kütyü. Igaz, hogy 1500 Ft körül van, de a korábbi zselés illatosítók is 400-500 Ft-ba kerültek és hetente vettem őket. És úgy voltam vele mint te, hogy kicsit megnyitva is túl erős illat volt, aztán két napig volt korrekt, és az ötödik-hatodik naptól már csak árnyéka volt önmagának. Ez akkor spray-zik egyet, ha bemégy és villanyt gyújtasz. (Ha utána nap közben nem vagy otthon, nem pocsékolódik az illat-áradat...)

2015. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

"Lehet nem elég egyértelmü a kérdés, de WC illatosítóról van szó. Lehet gáz, de ott se ablak, se konnektor nincs"


Nem gáz mert máshol sincs a WC-ben konnektor, ezért azok a fránya gyártók az automata illatosítókat elemesre csinálták!


Nekem még véletlenül se köszönd meg, mert ezután már nem érdekel! Bunkó!

2015. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!