Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyunk...

Nemokos kérdése:

Nehéz helyzetben vagyunk külföldre szeretnénk költözni a családdal (két gyerek két szülő). De nem tudjuk hová és hogy ha kimennénk milyen lenne?

Figyelt kérdés

Gondolkoztunk Anglián mert az angol nyelvet tudjuk. Anya egészségügyön dolgozik és én villányszerelő vagyok. Kb. lenne 1 millió forint a keret. Az alábbi kérdéseim lennének:Albérletet vagy lakást lenne jobb venni és beleférne az árba?

Meg tudnánk élni és könnyen munkát találni?Ajánlatokat várok vagy tapasztalatot hogy hová,hogyan,mivel?



2015. jan. 16. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Angliában ingatlan hisztéria van, vásárlás bérlés bonyolult és drága, ügynökség átver.
2015. jan. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván az albérlet lenne az ésszerűbb, ne röhögtess már hogy saját lakás 1 millió forintért...még Magyarországon sem fér bele.


Ha beszélitek a nyelvet fogtok találni munkát, ezek elég keresett foglalkozások. Ha nem találtok 1-2 héten belül fixet én közvetítőn keresztül keresnék, igaz a fizetés alacsonyabb, de legalább van, és mellette lehet mást keresni.


Hogyan, mivel - hát beadjátok szépen a kis jelentkezéseteket a városban az összes szabad állásra a szakmátokon belül...


Könnyen nem tudnátok megélni 2 ilyen szakmával, de nem éheznétek, átlagosan élnétek, nem túl jól.

2015. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!