Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyaralóban megtelt az emésztő...

Nyaralóban megtelt az emésztő az utcán van csatorna ami közvetlen elöttünk van átszivatyúzhatom bele a tartalmat?

Figyelt kérdés
látni nemlátná senki mert be van nőve a csatorna és a mi részünkön van de szabályos lenne?
2015. jan. 18. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Mivel emésztőd van, tehát felteszem nem fizetsz csatornadíjat, természetesen nem szabályos.
2015. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Ha senki nem látja, mivel tél van és nyaraló övezetben elég ritkán laknak és említetted, hogy nem is annyira látható akár át is szivattyúzhatod. Szerintem tettek már ennél durvább dolgot is egyesek. Csak ne lássák és ha kérdezik akkor egyeztettél a csatorna művekkel, de ez természetesen nem minősül felbújtásnak. :D De én fel sem tettem volna a kérdést már benne is lenne a cucc. :D Onnantól már az ő bajuk. :D
2015. jan. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
A vízszámlán milyen tételek vannak? Csak mert újabban együtt számlázzák a vízzel a szippantást is. Bár lehet, hogy ez csak Budapesten van így, nem tudom, hogy országos-e.
2015. jan. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!