Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eldugítottam egy wc-t egy...

Eldugítottam egy wc-t egy penészes citrommal. Ez mennyi idő alatt rohad szét benne? Szerintem a Wc tartály bűzzáró részén akadhatott el, mert annyira nem volt nagy citrom, hogy ne ment volna le a lefolyón.

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 07:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Próbáltam házilag megpumpálni műanyag tejfölösdobozzal (nincs pumpánk) meg minden, de nem igazán segít. Remélem tényleg csak a csészében akadt el, és nem kell szétszedni semmit.


Konkrétan 2 hete állítottuk üzembe a wc-t újépítésű a ház.

2015. febr. 1. 07:14
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Had gratuláljak az új házhoz, szép munka volt.

Öntsél bele lúgot, talán gyorsabban lebomlik.

2015. febr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Elöször is mit keres a citrom a WC-ben? Az ilyesmit a szemétve kell dobni, nem a WC-be!!!!


Másodszor szét kell szedni a WC-t és kiszedni belöle a citromot, mert különben rövidesen teljesen edugítja a rendszert

2015. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha már ház felépül, nem a pumpán kell spórolni...
2015. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor gumikesztyű felhúz és citrom kiszedés!
2015. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Vegyél egy pumpát, amúgy sem árt. Legközelebb meg gondolkozz, mielőtt mindent a vécébe hajigálsz.
2015. febr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
dobj bele még egy citromot.az kinyomja
2015. febr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Adj hozzá cukrot. Ha nem gyorsítja a lebomlási folyamatot, legalább lesz limonádéd.
2015. febr. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Víz alatt nemigazán fog lebomlani. Gumikesztyűvel benyúlni jó ötlet, pumpálni nem annyira, mert továbbnyomod, és máshol is elkadhat, aztán bonthatod a falat (padlót).
2015. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, bár kesztyűm sincs sajnos. Talán valahol még van neylonkesztyű. Remélem azért nem lesz baj.
2015. febr. 1. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!