Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mesélnétek Szombathelyről?...

Mesélnétek Szombathelyről? Milyen ott élni? Merre érdemes költözni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 23:35
 1/1 anonim válasza:

Van több általános és középiskola is, közel van Ausztria ha esetleg külföldi munkát szeretnél, illetve talán valamivel több a munkalehetőség is mint az ország másik felében. Élni... Magyarországon elég alacsony az életszínvonal, Vas megyében a dolgok is drágábbak mint például Ózdon. Mivel én itt születem és nőttem fel, viszonyítási alapom nagyon nincsen. Ember itt is van sok, pénz az kevés, az emberek meg ugyan olyan "bunkók" mint más nagyobb városokban. A lakosok fele a határon túl dolgozik, az onnan származó jövedelemből még meg is lehet élni valahogy. Költözni bármerre lehet, a pláza környékét és a belvárost nem nagyon ajánlom, a lakások drágábbak, illetve sok a feketébb bőrű magyar. Lakótelepekre meg nem szívesen költöznék, bár én kénytelen vagyok itt élni. Összességében jó kis város, de nem egy Pest, sok mindent nem lehet kapni itt. Ha valaki menekülni akar a nagyvárosból az jöhet ide, de azért Szombathely sem kicsi. :) Ha kell még infó sak szólj.


~ Egy tősgyökeres szombathelyi

2015. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!