Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába mennénk jövő szeptember...

Rómába mennénk jövő szeptemberben. Mennyi idő az út vonattal? Mennyi pénzt érdemes összeszedni (2 fő,5 nap, szállás, belépők, stb. ) Szombathelyről indulnánk.

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 01:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem repülővel? Nem feltétlen drágább, sőt.
2013. dec. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szállás: nézd meg pl booking oldalán milyen árban mozog. Nagyon nem mindegy milyen színvonalon akarsz lenni. Ha jó a magán szállás is, akkor airbnb.com oldalon egész olcsót is találsz.
2013. dec. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom, hogy a vonatot felejtsd el, én a 90-es évek elején voltam vonattal és borzalmasan hosszú volt, ha jól emlékszem közel 24 óra. A repülő sokkal kényelmesebb és valószínűleg olcsóbb is ha jó időben veszed meg a jegyeket.

5 napra szerintem 200-300e Ft-tal lehet számolni.

2013. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, átgondoljuk a repülőt is
2013. dec. 28. 00:38
 5/5 anonim ***** válasza:
A wizzair-nél már szállással együtt is tudsz foglalni csomagot. Millió szállásajánlatot adott, én is nézegettem Rómát. Repülővel érdemesebb menni, 2 óra, még 1 óra kb bejutni a városba és máris a Termini pályaudvarnál vagy. Nem a legszebb környék, de kibírható és arra rengeteg szállás van.
2013. dec. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!