Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vasárnap délután a szomszéd...

Vasárnap délután a szomszéd hány óráig vághat fát? A klassz az egészben, hogy a garázs ajtó pont a mi hálónk ablaka mellett van. Nem a saját udvara és háza felé nyitott ajtót. Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Nincs törvénybe foglalva se rendeletbe meddig vághat fát valaki és meddig csinálhat bármit is a saját portáján.

Ha nem tetszik jelentsd fel csendháborításért. De akkor még rosszabb lesz a szomszédi viszony.


A csendháborítás szabálysértése nincs időponthoz kötve, az bármikor és bármilyen módon elkövethető.


A szabálysértésekről, a szabálysértési eljárásról és a szabálysértési nyilvántartási rendszerről szóló 2012. évi II. törvény szerint, aki lakott területen, az ott levő épületben, vagy az ahhoz tartozó telken, tömegközlekedési eszközön, továbbá természeti és védett természeti területen indokolatlanul zajt okoz, amely alkalmas arra, hogy mások nyugalmát, illetve a természeti vagy a védett természeti értéket zavarja, szabálysértést követ el.

2015. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Menj át segíteni, akkor hamarabb végez :)
2015. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Inkább átmegyek megmutatni, hogyan kell hétvégén pihenni és a szomszédokra is odafigyelni.

Bár aki mint ő munkanélküli(ill. másokból eléleget:( annak mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap van , nem igaz?!

2015. márc. 1. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Kiveszett az emberekből az öntudat.Csak az önös érdeket ismerik .Mindenki más le van sz**va .
2015. márc. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

Drága barátom, lakj az én szomszédomban nyáron, megtudod milyen este 10-kor meg reggel 5 kor fűnyírózást hallgatni. Mert bizony nekiállok, hétköznap dolgozok, hétvége szabad, viszont tűző napon 40 fokban csinálja akinek két anyja van. És nem szól egyik szomszéd sem, mert ők is átvették az én szokásomat, miután az egyiket elvitte a mentő mert összeesett a tűző napon, na azóta "nem is olyan hülye ez, hogy hajnalban meg késő este vágja a füvet".

Nem tudsz tenni semmit, max segíteni neki.

2015. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kertszomszédom két napja fát vág. De kit érdekel neki is csak kell tüzelni. Én nyáron vágtam két napig mert én sem szeretnék megfagyni. És vannak még így erre fele. A 365 napból kb 8 ilyen nap van összesen a környéken ennyit azért ki lehet bírni mindannyiunknak.
2015. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
Még annyi ha nagyon zavar jelentsd fel. Na azután már éjjel is fogja vágni.
2015. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A szomszédom dettó ugyan ez, csak ő 3 óránként csinálja több mint fél órán keresztül, persze a betonon az ablakok alatt. Tegnap reggel fél hétkor kezdte és este kilenckor még letolt egy adagot.
2015. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Micsoda szomszédok vannak!

A "szemét szomszéd" fát vág, ahelyett, hogy megfagyna.

Élni szeretné a mindennapi életét akkor is, amikor te pl. unalmadban itt a gyíkon vered a billentyűket...

(Vagy nem a billentyűket vered? ...és abban zavar a favágás?)

2015. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó itt főleg a napon van a hangsúly, ugyebár a vasárnap az pihenőnap. Én sem zavarom sem őket sem másokat, tudod vannak ismeretes illemszabályok.
2015. márc. 2. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!