Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kocsibejáróhoz milyen zúzalékk...

Kocsibejáróhoz milyen zúzalékkő kell? 50 m2 beborításához mennyi kellene?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Lejtős-e, s ha igen, mennyire? Mosott kavicsként kell keresni - de érdemes előtte megnézni, hogy jó lesz-e, mert van, amelyiket inkább díszkertekhez való. 3-5 centi vastagon kb. 2 m^3 elég szokott lenni (egy kamionnyi).
2015. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is nemsokára csinálom...nézelődök,és minél olcsóbban szeretném "kihozni".

Maga a garázs ebből/innen lesz:

[link]

A garázst betonozom,hozzá a bejáró az úttól a garázsig kb.21m,ebből a saját telken 16m.(a többi az utca,még árkot is kell töltenem). http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__662714..


Kerestem a környéken hirdetésben darált betont,esetleg téglát,de sajna nincs,pedig ez lenne a legolcsóbb.Felénk a zúzott kő 10~12k/m3,nem tudom,miért,de a kavicsról,és a sóderről is mindenki lebeszélt.

Jó ötletnek tűnik,hogy egymástól kb.60~70 centire lerakok 1~1 sor téglát élében,és a közét töltöm ki zúzott kővel.


Azt mondják,akik már csináltak ilyet,hogy geotextilt kell alá tenni,és legalább 9~10 centi vastag legyen a terítés.

2015. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja,és a konkrét válasz: a 0-20mm-s,és 4~5 m3
2015. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!