Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan kell átállítani a...

Hogyan kell átállítani a varrógépet a többi programra?

Figyelt kérdés
Vettem egy Brother Bn 27-es gépet. Ez az első varrógépem. Szépen befűztem minden megy, de a 14. program után nem tudom hogyan kell átállítani hogy a másik 13-at is tudjam használni.
2015. márc. 3. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
adtak hozzá egy okos kis könyvet. szépen nyisd kis a kis kezeddel, és olvasd el. abban leírják.
2015. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de azt nem találtam meg benne, hogy utána hogyan váltsak át a többire. Ezért kérem a segítségeteket, mert azért mert kezdő vagyok.
2015. márc. 3. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezt a tipust, de alegtöbbnel vagy lehet az alaphelyzettöl balra is fordítani a kereket, vagy esetleg ki lehet valamennyire húzni a programválasztó tárcsát elöre és akkor jutsz a második sorozatba.
2015. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öltéshossz beállító tárcsát állítsd "SS" állásba, akkor választhatod a 15-27-es programok valamelyikét.

(használati útmutató 11. oldal: [link] )

2015. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Meg van a leírás, csak nagyon feszült az a gomb vagy(tekerő), amin ezt kell állítani és nem feszegettem, de tényleg ott kellett beállítani. Most már gyakorolhatok!
2015. márc. 3. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!