Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szocpol-t igénybe lehet...

A szocpol-t igénybe lehet venni két gyerekre ha még csak most fog jönni az elsö baba. Én 24 éves vagyok a párom 27. Hány éves korig igényelhető, és mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

ha vetted volna a fáradtságot és használod az oldalon a keresőt, akkor kiderült volna, hogy tele az oldal szocpol kérdésekkel... de mindegy.


[link]

[link]

[link]

[link]

2008. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,igénybe tudjátok így is venni, de bármelyik bankba bemész-ahol foglalkoznak szoc. pol.-lal és mindent elmondanak "töviről-hegyire"...
2008. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
arra azért baromi kiváncsi lennék, hogy ha belinkelem nektek az összes olyan szocpol linket, ami érinthet titeket, akkor az miért 0% hasznos?
2008. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem, mert nem azt olvashatja v.ki, amit akar, hanem az igazat. Meg aztán, hiába jogszabály, ha már pl. a köszönéshez sincs szókincse....
2008. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Új építésű lakásra vagy házra lehet igénybevenni szocpolt. meg nem született gyermekekre is. Ezt megelőlegező szocpolnak hívják, és az igényelt hitel felett az állam előre "odaadja" nektek.Ez azt jelenti, hogy ha 10 mill. hitelt vesztek fel és igénylitek a szocpolt, akkor 12,4 milliót fogtok kapni. Ha még egy gyermeket bevállaltok, akkor további 900.000 ft.-ot igényelhettek. Ehhez mindenképp házastársi kapcsolat kell, a korhatár 40 év, és egykőtök nevén sem lehet ingatlan, valamint 2 gyermek esetén min. 3 szobának kell lenni az ingatlanban. Szobának 12.01 négyzemétertől 30 négyzetméterig számít egy helyiség. Az igényléshez még szükséges a lakóhelyeteken illetékes jegyzőtől egy igazolás, hogy jogosultak vagytok rá. Remélem minsent leírtam, és tudtam segíteni.
2008. szept. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!