Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem működik a padlófűtés?

Miért nem működik a padlófűtés?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a padlófűtés átmosást, sima vízzel. Minden kört oda-vissza, a tartályt és a szivattyút is átmostam. Ki is jött az összes iszap és mocsok. Feltöltöttem, felvettem a termoszt és semmi. Hallom, hogy a szivattyú megy, de nem lobban be a láng. Csak úgy tudom belobbantani, ha felveszem a termoszt (megy a szivattyú) és a leeresztő csapot 1 másodpercre megnyitom és elzárom. Belobban és fűt, de ha nem adok neki egy ilyen löketet a leeresztő csappal akkor nem lobban be.

2015. márc. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Valahol levegős. Szerintem a kazánban is lehet valamilyen légtelenítő pont, és pont ott érzékelhet.
2015. márc. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van rajta légtelenítő én a szivattyú hibájára gondoltam.
2015. márc. 15. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A szivattyún van egy légtelenítő, azt nézd meg. Ha nem javul akkor a szivattyú ragadt le, ha nem csináltál ilyet sztem hívj egy szerelőt.
2015. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma, megnéztem a légtelenítő csavart, nem volt levegő, egyből jött a víz.. Úgy néz ki szerelő lesz. Szét akartam szedni a szivattyút de aztán nem mertem :)
2015. márc. 15. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!