Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezekkel van teli a vályogházam...

Molnar1990 kérdése:

Ezekkel van teli a vályogházam fala és kaparásznak és napi 2-3 mat elkapok mikor kijönnek de nagyon sok van belőle és teli van lukkal a ház mit tehetek ezek ellen és mik ezek?

Figyelt kérdés

[link]


Kopogos, rág tur és félelmetes. mert amikor meg probálom elkapni öket nekem támadnak vagyis repülnek és jo párszor nekem jönnek.... vagyis ön védelem szerintem ha bántom öket mikor elö bujnak akkor simán elvannak és vissza mennek lukba idővel és csinálják az uj lukakat meg a járatokat..



2015. márc. 17. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem szkarabeusz-bogár ez? Én erre tippelnék.
2015. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vakold be rendesen a falat és nincs ilyen gond.
2015. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
engem valami méreg érdekelne. nincs tulsok pénzem vakolni meg 12 orát dolgozok igy magam sem tudom meg csinálni.
2015. márc. 17. 17:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges hasonlít rá eléggé. szkarabeusz-bogár nem tudom :S de mivel tudnám ki irtani őket :S nem akarom csak purhabbal be fújni a lyukakat. :S de ha nincs más választásom..... ezért érdekelne valami méreg.
2015. márc. 17. 18:08
 5/12 A kérdező kommentje:
na rá jöttünk miez szarvas bogár. a képen az egy nőstény most fogtam egy bakot aminek nagyon szép szarva van.
2015. márc. 17. 19:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor nektek annyi! Ha jól tudom, ezek védettek, úgyhogy még meg is büntethetnek érte, ha kinyírod. Eszmei értékük többezer Ft.
2015. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
aki meg büntet azt megverem :)
2015. márc. 18. 09:31
 8/12 A kérdező kommentje:
nincs joga olyanért büntetni senkinek amiben a saját tulajdonomat védem... ha meg van pofája ide jönni akkor lenyomom a torkán a bogarat...
2015. márc. 18. 09:32
 9/12 A kérdező kommentje:
ha kell akkor öt is eltemetem a bogárral együtt.... + magán terület és van 2 kutyám... nincs joga belépnie sem ha meg nem bizonyos rola hogy van nálunk vagyis nincs bizonyitéka akkor meg bekaphatja...
2015. márc. 18. 09:34
 10/12 A kérdező kommentje:
kérdésem még mindig az mivel tudom ki irtani öket...?
2015. márc. 18. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!