Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eltörtem egy üveg parfümöt a...

Eltörtem egy üveg parfümöt a fürdőszobában. Feltörültem mindent (többször is), azóta is szellőztetek, de még mindig nagyon erős illat van bent, már a fejem is fáj. Mivel lehetne semlegesíteni vagy felgyorsítani a szellőzést/elpárolgást?

Figyelt kérdés
Ha csak ketten lennénk a férjemmel, talán nem is zavarna (ennyire), de van egy 8 hónapos babánk és a fürdőszoba a mi szobánkból nyílik.

2014. febr. 17. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Forró és bőséges mosószeres vízzzel való felmosás, gyakran cserélve a vizet, 5-10 alkalommal.

2. Meg lehet próbálni kézmeleg erősen hypos vízzel is felmosni, hátha a hypo az illatanyagot elroncsolja.

3. A legdrágább módszer, hogy 70 vagy 96% alkohollal locsolod fel a padozatot és papírtörlővel szeded össze, amit a kukába kiteszel. Az illatanyagok legtöbbje alkoholos extrakt, alkoholban oldódik jól.

2014. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. febr. 17. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!