Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Utálom, hogy veszek egy...

Nemtomafizikat kérdése:

Utálom, hogy veszek egy dezodort vagy hajlakkot vagy akármilyen spray-t és a pumpája még aznap egy rossz nyomástól befuccsol, ismeritek, ugye? Hogy lehet azt megjavítani? :D

Figyelt kérdés
Mindig ugyanaz a a jelenség:
2015. márc. 23. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

"egy rossz nyomástól befuccsol"


Én is szoktam figyelni a feleségemet, hogy mit csinálhat, hogy minden tönkremegy, ha ő használja, és valóban, nem középen és nem tengelyirányban nyomja. Mondjuk én mérnök vagyok, nekem nem logikus össze vissza nyomkodni. Egy pumpafejet nem arra találtak ki, hogy oldara feszegessed.


(De a fogkrémet sem a túlsó végén nyomja, hanem közvetlen a szájánál. A majonézes tubusunk katasztrófa mire félig lesz. De nem sorolom, semmi műszaki érzéke nincs, nem érzi mi a merőleges, mi a párhuzamos...)

2015. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!