Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a rengetek...

Ti mit csináltok a rengetek dobozzal?

Figyelt kérdés
Cipősdobozok,avonos,oriflames kartondobozok,amiben az áru jön...tele vagyok ilyenekkel,ajándékot szoktam beléjük csomagolni,de annyi amennyi van nem kell.Elégetni nem akarom,bízom benne,hogy akad jobb módja a felhasználásuknak.
2015. ápr. 4. 19:23
 1/5 anonim válasza:
Fűszereknek, cérnáknak, gomboknak, papíroknak
2015. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hirdesd meg vmelyik oldalon,hogy koltozeshez pl ingyen odaadod oket, vagy ilyesmi . ha erre nincs vevo, akkor kreativ oldalakon mindig mutatnak technikakat, hogy mit mire tudsz hasznositani, biztos ott is adnak nehany jo tippet. esetleg ha van kislanyod, akkor csinalhattok belole nagy babahazat, ragaszto es egy kis ruha anyag felhasznalasaval, festekkel .:) vagy ha van ovis / kis iskolas gyereked, akkor kerdezd meg a tanarnot, hogy valamire nem tudja e az iskola felhasznalni ( papirgyujtesre, vagy technika orakra)
2015. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,még nincs gyerekem,az újrahasznosításnak utána nézek.
2015. ápr. 4. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Én itthon mindent dobozolok, mert rendszerben tudom így tartani a dolgaimat, mindent megtalálok és a ház is rendezettnek tűnik.

A dobozokat általában valamilyen pofás csomagolópapírral vonom be, így akár egy polcon, szem előtt is jól mutatnak.

2015. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk házhoz jövő szelektív gyűjtés van. Egyszerűen kidobom a papíros kukába...
2015. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!