Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Közbiztonság szempontjából...

Közbiztonság szempontjából milyennek tartjátok a Stefánia/Egressy útnál lévő Gizella út környékét?

Figyelt kérdés
Sokan áradoznak a XIV. ker.-rő Zuglóról, de olvastam pont az ellenkezőjét is. Tervezem, hogy arra a környékre költöznék, mert jó a tömegközlekedés, speciel a Gizella út nyugodt, nem zajos, kellemes. A sok parkos terület miatt még a levegő is jó. Viszont a Thököly úthoz merőleges utcák a Gizella út mellett, eléggé aggasztanak. Kissé lepukkantnak tűnik, némelyik házat akár egy VIII. , vagy X. kerületi gettó környékére is el tudnám képzelni. Itt főként az Ilka, Cserei, és a Semsey Andor utcára gondolok. Valaki lakik arra fele? Milyennek tartjátok?

2015. ápr. 7. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az Ilka utcában laktam (igaz, régen), nem volt semmi gond (a közbiztonság szempontjából). Én a zsúfoltság meg a betonrengeteg miatt nem szerettem az egész környéket úgy, ahogy volt. Most is tartom a kapcsolatot az egyik volt szomszédommal, ő nagyon szereti. A Semsey Andor utca kifejezetten kedveltnek számít. Szóval, ha amúgy bejön neked az a környék, akkor a közbiztonság miatt ne aggódj!
2015. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!