Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A fényes mázas padlólap...

A fényes mázas padlólap mennyire csúszik a fürdőszobában vizesen?

Figyelt kérdés
2008. aug. 27. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a jégpálya. Simán belehalhatsz, akkorát esel majd. Vagy valaki más...
2008. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Egy idős embernek mezítláb életveszélyes is lehet, mert nagyon tud csúszni sajnos. Vagy nem is csak egy idős embernek, mert ha pl. egy kisgyerek esik el, beütheti a fejét valahova vagy hasonlók.
2008. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -Pimpike- ***** válasza:
100%
Nagyon csúszik.Magassarkú cipőben nem lehet végig menni rajta még szárazon sem. Egyik rokonomnál van mázas padlólap lerakva az előszobában és amikor vendégségben voltam náluk majdnem elestem. Ezért van a lakásomban gress lap az még vizesen sem csúszik. Igaz többe is kerül macerásabb lerakni és még takarítani is nehezebb de legalább nem esek el.
2008. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, így lemondok a mostani kinézett lapról, és választok másikat.
2008. aug. 28. 17:45
 5/8 anonim válasza:
100%
Iszonyatosan csúszik, ha olyan van nálatok, mindenképp vegyetek rá valamilyen csúszásgátlós kilépőt, az segít.
2008. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs nem olvastam a kommentet, mielőtt beírtam, ezesetben, ha még nem raktátok le, a válaszom tárgytalan.
2008. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van,ill.kicsit domború mintával,és nem fedi mindenhol fényes máz.Olyan,mintha kicsit vizes lenne,és nagyon guszta.Ami a lényeg,NEM csúszik!Unokáim is bátran mehetnek rajta,én is.Keress ilyet!
2008. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
egy ilyen padló miatt estem akkorát.. bordarepedés, agyrázkodás...
2009. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!