Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A zuhanykabint milyen sűrűn...

A zuhanykabint milyen sűrűn szoktátok lemosni vízkőoldóval?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem hetente egyszer le kell vízkőoldóznom, hogy normálisan nézzen ki.


Nincs erre valami megoldás, hogy ritkábban kelljen?



2015. ápr. 13. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
www.arukereso.hu/tisztito-es-fertotlenitoszer-c3481/roltechnik/water-film-vizlepergeto-bevonat-zuhanykabinokhoz-p72189920/
2015. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, azt akartam leírni, hogy édesanyám ezt használja a kerti üvegházhoz is, és sláger foltmentesre tudja mosni utána.

Elég jó cucc, szerintem próbáld ki.

2015. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schocko ***** válasza:
Én sohasem szoktam lemosni...megcsinálja a feleségem ;)...
2015. ápr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon kemény a víz ha egyszer letakarítjuk az üveg részét első használat után már foltos lesz. A kád részét nem takarítjuk olyan sűrűn, ha már látható a kosz akkor a Lidl-ben kapható vízkőoldóval befújjuk hagyjuk ázni egy 10 percet utána átdörzsöljük és leöblítjük. Meg havi egyszer súrolókrémmel is átszaladunk rajta hogy szép fehér legyen. Az üveg felületet heti egyszer ecetes vízzel befújjuk majd egy gumi lehúzóval lehúzzuk, havi egyszer meg rendes ablaktisztítóval is áttöröljük.
2015. ápr. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!