Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a legjobb technika és...

Mi a legjobb technika és eszköz bögrére írni? Ami mosással sem jön le és akár évekig tartós marad?

Figyelt kérdés
még sosem csináltam ilyet , de olvastam h a porcelán festék az egyik legjobb rá, nehéz vele dolgozni? és tényleg nem kopik le még mosogatógépben sem ?

#bögrefestés #kreatív #porcelán festék
2015. ápr. 16. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
a porcelánfestékek milyen típusú bögrére festhetők ??
2015. ápr. 16. 19:00
 2/4 Lina32 válasza:

Szia,

én használtam már porcelán festéket bögrén, de egy idő után elkezdett lekopni, pedig az utasításoknak megfelelően égettem ki a sütőben. Ráadásul elég nehéz volt vele bánni. Most olvastam egy másik termékről, égethető (süthető) porcelán filc a neve, elég jók a kritikák :) a fórumokon csupa szépeket írnak róla, legközelebb azzal kísérletezem, szerintem neked is tetszene. Googlézz rá, érdemes.

2015. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak bögre nyomtatós weblapok. Elküldöd a képet, ráégetik, és kipostázzák.

kb 1500 ft ebből 4-500 a bögre. A többi a nyomtatás meg az áfa.

2015. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm , de a nyomtatás egy bögrére mindenhol 3500ft-nál kezdődik , esetleg be tudnád linkelni azt az oldalt amiről beszélsz?:)
2015. ápr. 16. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!