Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem fognak azért szegénynek...

Nem fognak azért szegénynek nézni meg megszánni az emberek, hogyha jó sok sörösdobozt visszaváltok egy üzlet visszaváltó automatájával?

Figyelt kérdés
Nincs szükségem a pénzre, amit kapok érte, csak nem akarom a kukába kidobni a dobozokat, hogyha újra is lehet hasznosítani.

2015. máj. 2. 11:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én is csináltam már ilyet, de senki nem nézett meg, pedig iszonyú kínosnak éreztem én is.
2015. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincs neked önértékelési zavarod, hogy ilyennel foglalkozol?


Tudod mit? Csináld azt, hogy lerakod a dobozokat az automata előtt, hogy egy szegény tudja visszaváltani. Ekkor egy adakozó hős leszel az emberek szemében, és gazdagnak fognak nézni! Gondolom az jobban tetszene...

2015. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem a pénz miatt érezném cikinek, hanem, hogy olyan sok sört iszom (azt mondod jó sokat vinnél vissza). De hát mindenki iszik.
2015. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Több év termése, de már évek óta nincs lomtalanítás a városban, és hát meg kell szabadulni tőle
2015. máj. 2. 12:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vidd. :D De lehet, hogy több adagban vinném.
2015. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
SÖRKOLLEKTOR!!! Ajánld fel egy környezettudatos barkácsolónak mondjuk az index.hu fórumán!
2015. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már elvittem, de nem is foglalkozott vele senki, hogy én a dobozokat pakolom a gépbe. Szerencsére sikerült megszabadulnom a dobozoktól.
2015. máj. 4. 08:37
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Nézd, sose foglalkozz azzal, milyennek néznek az emberek, ha te magad jól érzed magadat a bőrödben. Ne másoknak játsz szerepet. Nem keresek rosszul, de azt nem drága és márkás ruhákra és menő fodrászra költöm. Sosem zavart, hogy emiatt a kisvárosban, ahol lakom szegény és habókos festőművésznek tartottak...

A belső béke a fontos :-)

2015. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sikerült megszabadulnom a dobozoktól, igaz, hogy 2-szerre vittem el.
2015. máj. 6. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol másokkal? Akit zavar, az adjon neked pénzt.
2015. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!