Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hungarocellt hova lehet kidobni?

Hungarocellt hova lehet kidobni?

Figyelt kérdés
Hűtőt vásároltam, a rajta lévő göngyöleget otthagyták, hogy 3 napig megőrzendő. Úgy olvastam, hogy szelektívbe nem lehet, de akkor hová? 2 kukát is megtöltene.

2015. máj. 8. 09:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha tudod melyik nap jönnek a kukások, kirakod a kuka mellé.
2015. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. máj. 8. 10:18
 3/17 anonim ***** válasza:
Vagy ha lesz a közeljövőben lomtalanítás, akkor oda.
2015. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Lomtalanítás 2 hete volt.

A kukások szépen ma reggel a kiürített kuka mellett hagyták.

2015. máj. 11. 07:22
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Mert lehet annyi eszük van, hogy azt hitték róla, hogy hangszigetelés a kukának -.-

És akkor csodálkoznak, hogy már lassan a takarítótól is diplomát kérnek, amikor fogyatékos ahhoz, hogy a saját dolgát ellássa :D

2015. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 klopusz ***** válasza:
85%

Szia!


A hungarocell veszélyes anyagnak számít, azért nem vitték el. Két lehetőséged van.

1. elviszed egy hulladékudvarba, ott átveszik

2. apróra töröd és a háztartási hulladék közé keverve egyszerűen berakod a kukába.

2015. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi. A második megoldást választottam:)

Egyébként hulladékudvarnak nevezik a szelektív gyűjtők helyét, attól néznek úgy ki, mint a szemétdomb.

2015. máj. 15. 06:26
 8/17 klopusz ***** válasza:
100%

Nálunk a hulladékudvar valóban udvar, konténerekkel, kerítéssel, alkalmazottal.

Ott lehet leadni a rossz elektromos cuccokat, használt sütőolajat meg ilyesmit.

Mondjuk az kiderült, hogy hungarocellből csak a csomagolásra használtat veszik át, nekem meg van egy köbméter szigetelésből megmaradt dirib-darab. Na az nekik sem kell.

2015. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos tényleg marad a kommunális szemétbe való lassú beaprítgatás. És részemről fogadj el még egy tanácsot: elégetni végképp ne próbáld, mert a legkisebb darab is vagy fél órán keresztül apró fekete pihéket köpköd magából, amik belepik az udvart, és a szomszéd részéről is szalonképtelen kifejezésekre számíthatsz :D ! A vége meg egy polisztirolból képződött fortyogó kátrány-tócsa lesz, nagyon szívderítő... Aprítás ---> kuka ;)
2015. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi 9-es. Azt tettem:)
2015. aug. 13. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!