Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fiatal nőként milyen Budapeste...

Fiatal nőként milyen Budapesten élni?

Figyelt kérdés
Főként közbiztonság szempontjából kérdezem. A nők könnyebb célpontot jelentenek a bűnözőknek. Én éppenséggel férfi vagyok, csak azért kérdezem, mert elgondolkodtam azon, hogy vajon hányszor történt meg az, amikor rossz arcú emberek mellett mentem el, hogy csak azért nem kötöttek belém, mert 80 kg és 190 cm vagyok.

2015. máj. 9. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát várom a női kollégák élménybeszámolóit a budapesti életről. Lehetőleg azt is írjátok le, hogy melyik környéken laktok.
2015. máj. 9. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, persze számít a környék, ez természetes, és hogy melyik napszakban mászkál az ember. most vagyok 22, és kb 16 éves korom óta mászkálok az éjszakában, de egy kezemen meg tudom számolni hányszor szóltak be (és nem azért nem szóltak be mert egy bányarém vagyok... :D ) A tapasztalataim Budára és a belvárosra vonatkoznak.

Egyébként Budapest statisztikák szerint is az egyik legbiztonságosabb európai főváros :)

2015. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
curvás
2015. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám,hogy semmi különös,de jobban figyelek mint vidéken,de ez nyilvánvaló egy fővárosban.


A keletinél lakom,ahol azért mindenféle ember van,főleg este,de nem foglalkozok senkivel,megyek a dolgomra.


Megszokás kérdése is persze. :)

2015. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!