Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hól érdemes hajszárítót venni?

Hól érdemes hajszárítót venni?

Figyelt kérdés
A háztartásba kellene, nem fodrászatba. Van a kínainál láttam jóval ólcsóbban, de nem tudom, nem romlik-e el, hisz kínai. Aztán ott vannak a sima médi marketosok meg a többi. Honnét érdemes venni?
2015. máj. 10. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb hajszárító Kínában készül, még az is, amit a Media Marktban árulnak. DE ez NEM azt jelenti, hogy a kínai üzletben vegyél hajszárítót. Ha nem szeretnél egy esetleges áramütést szerezni, illetve ha valóban érvényesíteni akarod az esetleges garancia igényedet, akkor jobban jársz, ha egy ilyen eszközt egy műszaki áruházban vagy hipermarketben veszel és nem kínai üzletben. Mindig keresd rajta a CE emblémát, ez jelenti azt, hogy az Európai Gazdasági Térségben forgalomba hozható a termék, azaz a felhasználó a használati útmutatóban leírtakat betartva biztonságban használhatja az adott eszközt. Mivel a kínai nép nagyon leleményes, ezért ők is létrehoztak egy hasonló jelzést China Export néven. Könnyű őket összekeverni: [link]


A műszaki áruházláncokban, hipermarketekben, sőt ha jól emlékszem, akkor a drogériákban is kapható 2-3 ezer forintért jó minőségű hajszárító. Én azt javaslom, hogy mindenképpen ilyen helyes vásárolj csak elektromos készülékeket.

2015. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Műszaki áruházban vegyél, ott is vannak olcsóbbak és gondolom azok bevizsgáltak.
2015. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére a hajszárító nem egy bonyolult szerkezet egy motor egy fűtőszál meg egy hőkioldó ami letiltja ha kezd túlmelegedni. A metró megnyitásakor vettem egy braunt egy ezresért semmi baja. Vehetsz drágábbat is csicsás fejekkel csak üzletben vedd meg mert a piacival annyi baj lehet hogy a kábelen rossz minőségű a szigetelés és leolvad/kigyulad.
2015. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!