Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hajszárítót érdemes becsomagol...

Hajszárítót érdemes becsomagolni a kórházi pakkba (június végén szülök)?

Figyelt kérdés
Rövid, szinte alig ér a vállamig a hajam. Szerintem nagy helyet foglalna a bőröndben, szerintetek is felesleges ilyenkor már?
2014. ápr. 22. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
szerintem télen is felesleges 3 napra
2014. ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Szülés után úgysem fogsz hajat mosni a kórházban, majd otthon, de ha mégis, akkor szerintem elég meleg lesz nyáron, hogy megszáradjon.
2014. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Ezt neked kell tudnod, nekem rövid hajam van és hamar zsírosodik, viszont ha nem szárítom meg akkor nem jól áll, így én vittem magammal. KÉt császárom volt, mostam hjat, mert jobban éreztem úgy magam.
2014. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Én mindent megadtam volna érte, amikor szülés után tükörbe néztem. A férjem el is ment érte, és behozta. Szerintem fontos, és jót tesz a közérzetnek, ha alaposan le tudsz zuhanyozni, hajat mosni, stb. Egész más ember jön ki a fürdőből utána. Én nem vittem, de hiba volt.
2014. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Normál esetben 3 napot fogtok bent tölteni, azt ki lehet bírni, de ha szükség lenne rá a pároddal bevitetheted majd magadnak utólag.
2014. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 zabmester ***** válasza:
79%
Én nem vittem (pont előző nap voltam fodrásznál, ráadásul nagyon rövid hajam volt akkoriban). Alapvetően nem is lett volna rá szükségem három nap alatt, de a sok fekvéstől olyan zsírosnak éreztem hátul a hajam, hogy mégis megmostam még a kórházban. De így azért, hogy négyen voltunk egy szobában, abból sem volt gond, hogy nem vittem, mert ketten is rögtön ajánlgatták, hogy használjam az övéket, hogy legalább ez ne legyen egy teljesen feleslegesen elhozott cucc :D De ha senkinél nem lett volna, az sem lett volna gáz, törölközővel pár perc dörzsi után már vállalható lett volna :)
2014. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
volt elég bajom bent, eszembe nem jutott a hajmosás, én biztos nem vinnék
2014. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Én is úgy vagyok mint a 3as. Rövid, hamar zsírosodik, hajszárító nèlkül elég vállalhatatlan. Nem vagyok "tükörmajom", de tényleg elég gáz. 4 hét múlva szülik, tuti beviszem.
2014. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Én jobban érzem magam frissen mosott és beszárított hajjal (ami nem egy nagy művelet, egyszer lemértem, 4 perc), plusz azt hallottam valakitől, hogy a gátsebnek is jól eshet, ha nem törülközővel szárítom, hanem fújogatom a hajszárítóval. Szóval én viszek. Plusz már lehet egészen kicsire összecsukhatót venni, az szerintem nem foglal el akkora helyet.
2014. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szülés után (délben lett meg a baba) másnap reggel én megmostam a hajamat, mert izzadtam meg hasonlók. Nem vittem hajszárítót, bántam is, de a szobatársamnak volt, így nem kellett bevitetnem a sajátomat.
2014. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!