Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagy bajban Vagyok! Hogyan...

Nagy bajban Vagyok! Hogyan lehet a kutyapisi szagot egy könyvből kiszedni?

Figyelt kérdés

Kölcsönkaptam egy könyvet, és sajnálatos módon a kutyám levizelte a szatyrot amiben benne volt és természetesen lyukas volt a szatyor és befolyt!eléggé kellemetlen....

Mit tudnék tenni?segítsetek!


2010. febr. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Húú. Hát, ha csak kicsit lett olyan, én megpróbálnám vmi öblítős, tusfürdős nedves szivaccsal áttörölgetni, (de csak nagyon finoman), aztán fűtőtestnél megszárítani. Valószínüleg kicsit keményebb lesz a lap, de akkor sem pisiszagú. Jobb ötletem nincs.
2010. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
és ha gyűrött lesz akkor vasald ki hajvasalóval azt a részt!!
2010. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a könyvesboltba, és vegyél másikat helyette. Ha a szagot ki is tudod szedni, azért csak nem higiénikus összepisilt könyvet fogdosni.
2010. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet észrevétlenül eltüntetni. Szerintem jobb az őszinteség, ha megmondod, mi történt, felajánlva, hogy megveszed vagy (ha nem kapható) kifizeted a könyvet. Ha nem kapható, és bármi jelét mutatja, megkérdezném, hogy mivel tudom kárpótolni, gondolja át, és pár nap múlva ez ügyben jelentkezem. Ha olyan ember (trehány, nem érdekli különösebben / vagy megsajnál és belátja, hogy ő könnyűszerrel megvehetné, míg neked nehézségekbe ütközik a család ellátása/ vagy egyszerűen neki nem fontos már a könyv), akkor úgyis azt mondja, hagyd... ha nem, szerintem minden hátsó gondolat nélkül vedd természetesnek ezt a kiadást. Érthető, ha úgy dönt, hogy kéri az újat, valamiért neki fontos, magyarázat nélkül is.


(Én nagyon érzékeny vagyok ilyesmire, ha kölcsönadok egy könyvet, elvárom, hogy ugyanolyan állapotba kapjam vissza, és természetesen én is ugyanúgy adom vissza amit kölcsön kaptam. Azaz egy szamárfüllel sincs benne több.)

2010. febr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

-.-"

lekakáltatod a kutyával, akkor már nem pisiszagú lesz...

2010. febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyetlen jó mgoldás létezik, hogy veszel egy újat, és azt adod vissza. Minden más csak sunnyogás.
2010. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!