Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezek a színek passzolnak...

Ezek a színek passzolnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és nemsokára újra fogjuk festetni a szobámat.

Szeretnék világoszöld, narancssárga és kókuszkék színeket is bele. Ezek illenek egymáshoz? Vagy milyeneket ajánlotok? És az baj, ha a szobában semmi nem megy hozzájuk? (vagy csak néhány dolog)


2010. febr. 26. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

a kókusz mióta kék???


a nari-zöld jó, de akkor mindkettő legyen élénk szín, különben átlagos és unalmas lesz a szobád.

ja, és legalább a függöny meg az ágytakaró menjen a fal színeihez. akkor legalább lesz valami összhang...

2010. febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a kókusz tényleg nem kék, de minden csokis papíron meg mindenhol ilyen szép kékkel veszik körül.(ez így elég hülyén hangzik, de mindegy) Ebből aztán megalkottam a kókuszkéket. Amúgy a függöny meg az ágytakaró megy hozzá.
2010. febr. 26. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a zöld mellé nem raknék kéket!Egszerűen nem mutat jól!(még a kókuszkék sem :-) )
2010. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen színeset szeretnél fesd a lábazatot hunyorzöldre, felül pedig vagy trombiravirág, vagy napraforgó sárgára!Ha kell tudok képet küldeni az ilyen színekkel festett szobáról!Szerintem a kékkel ne rontsd el!
2010. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Küldj!
2010. febr. 27. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi lenne a zöld

[link]

Ez a narancssárga

[link]

A víznél kicsit világosabbra szeretném a másik falat

2010. febr. 27. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!