Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használt autógumit hova tudom...

Használt autógumit hova tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Az előző tulaj hagyott néhányat a kertben.

Nem akarok bele virágot tenni vagy ilyesmi, nincs rá szükségem, de az erdőbe sem akarom kidobni.

Lomtalanításkor kitettük, de nem vitték el, utánanéztem, tényleg írják is, h azt nem viszik el.

A ház/kert falun van, szóval jó lenne, ha nem lenne költség, hogy valahova el tudjam tüntetni őket, mert egy szeméttelep is kb 25 km-re van tőlünk, oda-vissza az 50 km, szóval nekem nem kevés pénzbe kerülne oda eljuttatni. Mit tudok akkor csinálni velük?



2015. jún. 11. 08:15
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Gumisnál le tudod adni. Cserénél nem szoktak pénzt kérni érte, de elképzelhető, hogy ha csak úgy odaviszed, akkor kér érte pénzt.
2015. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem ez nem kell a gumisnak, nagyon régi, lehet 10-20 éve ott áll.
2015. jún. 11. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Én felvágtam fűrésszel, és betettem a kukába. Szintén az előző tulaj hagyatéka volt egy garnitúra öreg gumi. Egy héten egy gumit beledaraboltam, egy hónap alatt elment.
2015. jún. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez jó lehet, megpróbálom
2015. jún. 11. 09:17
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"szerintem ez nem kell a gumisnak, nagyon régi, lehet 10-20 éve ott áll."


Nem felhasználja, hanem veszélyes hulladékként elszállíttatja megsemmisítésre. Amúgy cserekor kötelessége átvenni a használt, tönkrement gumit.

2015. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csere nem lesz mostanában, ha meg csak odaállítok vele, akkor elhajt, mert neki utána pakolnia kell, meg elszállítania, nem? ha nem veszek nála semmit, akkor ebből csak hátránya lenne, előnye meg semmi.
2015. jún. 11. 10:28
 7/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
79%
Ezért írtam, hogy esetleg pénzt fog kérni az átvételért, ha csak úgy odamész.
2015. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!