Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miben, hogyan tároljátok a...

Miben, hogyan tároljátok a gyakran nem használt fűszereket?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, ha van otthon pl különböző pácok húshoz, szalicil, szódabikarbóna, egy-alkalmas-fűszersók, sütőpor, vaníliáscukor, stb. Ezeket hol tartjátok?
2010. febr. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Fűszersókat,meg egyéb bolti vackot nem használok.

Nagyon sok valódi fűszerem van,és folyamatosan használom is őket.Van egy fűszertaró polcom,fűszerek,só,paprika van rajta,kis zárható üvegekben,illetve dobozokban.A konyhaszekrényben a liszt,gríz,zsemlemorzsa,kakó,cukor stb van.Mind műanyagdobozban.

2010. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt tudom ,hogy édesanyámnak vagy 50 féle cucc bele van téve egy sima üres fagyis dobozban.Az pedig bent van a szekrényben amihez senkinek semmi köze.

mérete kb 15 centi hosszú 6 centi széles és kb 4 centi magas.

2010. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak körbe akartam írni, hogy mire gondolok. Én is a legöttbet polcon, kis üvegben tartok, de azért van néhány, amit nem. Illetve többször van, hogy valamiből van egy csomó, más meg hiányzik.. :-) Én ezeket kis műanyag kosárban tartom, eddig egy alsó nagy fiókban, de azt most át kellett rendeznem, mert a kislányom pakolós korszakába lépett...
2010. márc. 1. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Polcon üvegekben,ami pedig sütéshez kell pl.sütőpor stb,azokat pedig kis kosárba téve a fiókban.
2010. márc. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üvegcsékben,kosárkákban,fiókban stb.
2010. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!