Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségem van 80...

Milyen lehetőségem van 80 ezer ft-os fizetés mellett? Garzon lakást szeretnék kivenni, de nagyon drágák.

Figyelt kérdés
Most többen lakunk egy 3 szobás lakásban. Ez az életmód nem nekem való, nem vagyok egyetemista, rendesen dolgozok. Szeretnék saját életet, nem azt hallgatni esténként, hogy mások beszélgetnek én meg nem bírok aludni tőlük és más mocskát sem takarítom szívesen. Nincs senki, akivel összeköltözhetnék. Nincs családom, és olyan, hogy haza.
2010. márc. 2. 08:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én diákként bérlek egy másfelest 20+rezsiért,diákmunkával keresek 40-50et,plussz az egyetemi támogatások,kb annyira jövök ki mint te,anni hogy nekem az utazgatás ugye kedvezményes

de én ennyiből meg tudom oldani,hogy főzök páromra is,húsos kajákat is,ruhákat is veszek (nem tizenezrest),számlákat is fizetem időben,és még egyetemen is van fizetnivaló

támogatni meg senki nem támogat (bár ha kérném támogatna)

de ha tudsz beosztani pénzt,akkor 80 elég saját magadnak

mondjuk függ attol is hogy hol akarsz lakást bérelni

pesten drágább persze mint vidéken

22/L

2010. márc. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Itt az a brobléma, hogy 20-ért nem igen kapni lakást. Inkább 30-35 plusz rezsi. A rezsi meg nagyon sok a közös költség és a fűtés miatt. Nem pesti vagyok. 50 alatt nem jön ki a lakás összes díja sajnos.
2010. márc. 2. 08:42
 3/18 A kérdező kommentje:
Most kaptam sms-t a banktól, 73 ezer ft-ot kerestem a múlt hónapban. Ebből aztán lehet menni valamire...
2010. márc. 2. 08:50
 4/18 anonim válasza:

Még talán azt megpróbálhatod, hogy egy idősebb hölgynél/úrnál veszel ki egy szobát. Az igaz, hogy akkor sem lennél egyedül, de legalább ők nem hangoskodnak, nem kell utánuk takarítani.

Sógorom is így lakik, már 10 éve és a néni unokájaként szereti, kérés nélkül mos rá, főz rá és nem is kér érte pénzt. Örül, hogy nincs egyedül és szereti sógoromat. Persze sógorom is megcsinál neki ezt-azt a ház körül, amit a néni nem tud.

2010. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Voltam már olyan lakásban, ahol volt főbérlő, tulaj. Nem jó. Senki nem jöhetett hozzám, ha főztem megmagyarázta folyton, mit hogyan kell, volt mikor elvette a kanalat és ő kevergette, okoskodott. Lesett engem a szobaajtón keresztül, mit csinálok. Ilyen lakásba többet be nem teszem a lábam.
2010. márc. 2. 09:35
 6/18 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz ügy.Nekem is hasonló a fizum,és én is tervezem a költözést,de egyenlőre nem jönnék ki,ahogy az albérleteket nézegetem.És tényleg jó lenne egy ideig egyedül lakni,de nem nyomorogva.
2010. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nekem úgy is jó lenne, ha ketten lennénk a lakásban, de normális lakótárssal, fizethető lakással.
2010. márc. 2. 09:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Szedj fel valami rendes pasast és költözz vele együtt.
2010. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Van barátom, de ő költözni nem akar, nincs pénze elegendő, hogy megéljünk. Gyerekre ad le pénzt, de többet, mint egy átlagos gyerektartás.
2010. márc. 2. 10:43
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

nem irtad hány éves vagy,de sacra huszon


igy előrébb sosem fogsz lépni,keress más melot,jobban fizetőt,keress olyan pasit,aki tervez veled jövöt,és nem csak akkor ha a gyerek már önállósodott...

2010. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!