Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szép helyen lakom szerintetek?...

Szép helyen lakom szerintetek? Szép ez a hely és környék ahol lakom?

Figyelt kérdés

Sokat gondolok arra, hogy szép helyen lakom-e. Néha nem tudom mit gondoljak, össze vagyok zavarodva. De azért jó itt lakni.

Képeket az utca végén lévő tó körül készítettem, itt lakom a tó melletti utcában, nagyon közel a tóhoz.

Szerintetek szép-e ez a hely ahol lakom?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2015. jún. 26. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
jó lehet biztos itt lakni, nem annyira unalmas, meg én szeretem a tavak melletti levegő illatát
2015. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Elég visszataszító hely tele lehet szunyoggal részegen ordibáló szemetét maga után hagyó horgászokkal. Akik úgy ülnek a parton mint a heringek mikor hal telepítés van és moccanni se lehet tőlük. Ívás idején a halak dorbézolnak nem lehet tőlük aludni ahogy a tücsköktől se. Ez maga a földi pokol.
2015. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:
szerintem szép hely lehet de kár hogy csak a tavat fényképezted a környezetet,az utakat,házakat nem.
2015. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is tó,és erdő mellett lakom,vagy is a kert vége "lemegy" a tóra,olyan,mint ha saját tavam volna.(Szeged,Sancer~tavak,a Vadaspark mellett)



Ez hol van?

2015. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

az utak jók, és a házak is szépek, azzal nincsen gond

de nincsen olyan sok horgász és a halak ivása sem zavaró, sőt én még nem hallottam semmilyen hangot a vízből kijönni

és tücsök is kevés van

de vannak kacsák, de ők nagyon szépek és csendesek

az igaz, hogy picit több szúnyog van, de eddig nem volt gond vele

2015. jún. 28. 22:37
 6/9 A kérdező kommentje:
még valaki vélemény??
2015. jún. 28. 22:38
 7/9 A kérdező kommentje:

ja és nincsenek szemétdombok és részegen kiabálók sem

ez amúgy nincsen is a képen, szal csak sztereotípia

2015. jún. 28. 22:39
 8/9 anonim válasza:
Szerintem szép hely!Hol található?
2015. jún. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ja lol?
2015. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!