Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 3 éve lejárt szavatosságú...

3 éve lejárt szavatosságú autópolírozó ér még valamit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy baja nem lesz tőle, de érdemes időt tölteni vele? Ráadásul kék színű, a mostani autóm meg fekete.

Tudom, hogy kék nem lesz tőle, (lehet csak néphülyítés a színes polír) csak attól félek, hogy matt ne legyen tőle, tehát nehogy ellenkező eredményt érjek el.


2015. jún. 27. 11:30
 1/3 schocko ***** válasza:
Ha nem fagyott meg, akkor elméletileg semmi baja...
2015. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz,nekem színtelen van...de vagy 30 éves. Télen~nyáron a kinti mobil(temperálatlan) garázsban van,-és jó.Két hónapja(is)használtam,mert a bejáróban a gallyak itt~ott meghúzták a kocsit(vil.kék "C" corsa)
2015. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem kint volt télen-nyáron egy sufniban, most találtam meg. Gondolom, hogy nagy baja nem lehet, de gondoltam megkérdezem, biztos ami biztos. Kipróbáltam egy kis felületen, túl nagy változást nem látok ,de majd meglátom egyben. (N/de nem szőke) :-)
2015. jún. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!