Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Miskolcon lakni?...

Milyen Miskolcon lakni? Szeretnék minnél többet tudni a városról.

Figyelt kérdés

oda megyek egyetemre és az avason fogok lakni

az én véleményem szerint

nagyon sokat javult az Avas és Miskolc is sok "barnát,, takaritottak ki az Avas Lakótelepről jó a levegő a kilátás és a tömegközlekedés is Miskolcon nagyon sok mindent felújitottak pl Diósgyőri vár, szinva tér, új busz+villamos

szerintem Miskolc nagyon élhető város lett több a rendőr kevesebb a balhé és a munkanélküliség is nagyon sokat csökent ahogyan a barnák is sok barna felmenekült Lyukoba csak az add már otthont számukra már Számozott utcák sincsenek

sok a bolt amit Budapesten azt Miskolcon is megkapni kb ugyan annyiért

Miskolc szép és fejlet város lett

ha valamiben nincs igazam vagy rosszul gondolom nyugodtan világoitsatok fel köszönöm

Mindenki hosszú véleményét várom Miskolccal és az Avassal kapcsolatban :)



#miskulancia
2015. jún. 27. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Bölcsésznek készülsz?
2015. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Újra itt? Téged ezért fizet valaki?
2015. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"humor volt barátom rák megesz pusztulj ki" pm után gondolom nem fog sikerülni a 8 általános sem akár 22 évesen sem.


Első voltam tanulatlan szóhasználatban gazdag tezsvírem!

2015. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!