Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Erről az ágymatracról mi a...

Erről az ágymatracról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Vajon hány évet bír ki? A hideghab mennyire kemény? Fájós háthoz eléggé, nem? Mert a kemény már túl kemény. A puha meg ugye kizárt. Egyszer aludtam ilyenen, úgy emlékszem kényelmes volt. De hogy tartós-e, azt nem tudom.

2015. jún. 30. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:
2015. jún. 30. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:

keménysége attól függ, hogy milyenre csinálják. látatlanba és kipróbálás nélkül nem lehet matracot választani és vásárolni. sok különböző összetételű és szerkezetű van. feltétlen menj el üzletbe, ott kipróbálhatod őket, azért vannak kirakva. ha gerinc/derék problémád van, akkor feltétlen nézz utána, hogy ortopédikus e, ajánlják ilyesmire; de ezeket is próbáld ki!

10 évet biztosan kibírnak, de jóval többet is.

2015. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt nem tudom kipróbálni sajna, csak megrendelni.. de egyszer már aludtam ezen egy éjszakát és jó volt
2015. jún. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!