Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki hallott már a erről a...

Ki hallott már a erről a cégről aki otthoni borítékolást ajánl? Én semmit se találtam róluk az interneten és az KAdószámukra valami gyógyszertár jön ki. Így szól a levél mailba kapott jelentkezésnél:

Figyelt kérdés

Amennyiben jelentkezne ,rögzítenénk elérhetőségeit ,valamint továbbítanánk futárunknak és kollégámnakA munka lényege borítékolás ,szortírozás, megcímezés..A munkaszerződést kollégámmal tudná megkötni ,akit kiközvetítenénk,a munkacsomag kiszállítása 1-2 munkanap.Kérnék egy címet, valamit egy elérhető telefonszámot .A többi szükséges adatot majd kollégám veszi fel ,a munkaszerződés megkötésekkor.A fizetés banki átutalással történik de személyre szabott csekkett is kiállíthatunk,erről kollégám a szerzdéskötéskor részletesen tájékoztatni fogja természetesen. Megbízási szerződéses .

Hungaro.Zrt- írószer és közvetítő .

Elérhetőségünk:1092 Budapest, Knézich u. 11. fszt. 3.

Értékesítési vezető: Molnár Csilla

Értékesítési munkatárs: Fazekas Áron,Dr.Horváth Eleonóra

KAdószám: 20524268-2-03 Cégjegyzék szám: 04-06-002861

Kiszállítónk:Radics Norbert,Kiss Ádám

E-mail: hungaro.zrt@gmail.hu@citromail.hu


Májusig részunka állásként tudnánk alkalmazni,utána lehetőség lenne főállásban.A tagsági díj lényegében nyomtatványok,munkafeladatok,borítékok,gépkapcsok ,munkacsomagok kiszállítására vonatkozik.A tagsági díjat 620 ft (kiszállítási költség) banki befizetésnél,átutalással is lehet ,ebben az esetben .A kollégám(Hollósy Antal ) utána keresni fogja a munkaszerződéssel .Ahogy korábban is említettük ez egy részmunka állás,de Májusig biztos tudnánk alkalmazni..A tagsági díjat központi számlánkra tudja befizetni K&h 10403909-80545657-48481009.A neve mindenképp szerepeljen hogy betudja azonosítani közvetítőnk és küldjük az első munkacsomagot.Amennyiben kérdése lenne még ,kérem írjon ,mivel márcsak 1-2 napig tudunk felvenni embereket .



Tisztelettel: Kovács Petra ügyintéző főtitkár helyettes-Hungaro Zrt.



2015. márc. 11. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
zrt es gmail meg citromail? Tagsagi dij? Sounds legit. :D
2015. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%
Én kaptam egy sms-t pont ilyentől aki felajánlotta ezt. Ez átverés. Egy hónap múlva mikor megkaptam az üzenetet fel akartam hívni a számot és ki volt kapcsolva és azután sem bírtam elérni. Szóval átverés
2015. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pénzbegyűjtés! soha semmit nem fizess előre!!!!
2015. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Sem az adószáma, sem a cégjágyzékszáma nem létezik...
2015. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sőt. "Hungaro" cégnév-kezdetű, Zártkörűen Működő Részvénytársaság (Zrt.) is csak egy van: a Hungaroagent; vagyis ilyen nevű cég sincs.


A bankszámlaszám viszont, alakilag, és ellenőrző kódjai alapján, létezhet; vélhetően él is. Ez a szám a K&H Bank Zrt. 7400 Kaposvár, Széchenyi tér 8. fiókjához, mint számlavezető fiókhoz, tartozik.


Ha elegendő 620 Ft-ot begyűjtenek, bizonyára, meg is szüntetik a számlát.


Ez nyilvánvaló csalás. Célszerű a rendőrségen bejelentést tenni; mert bár a többi adat hamis, a számlaszám alapján kideríthetik annak tulajdonosát. Ha ő csak egy "balek", akkor is esély van arra, hogy kinyomozzák, ki veszi fel, vagy hova utalódik a számla pénze.

2015. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok

Ugyan ez a pénzgyűjtő cég irt nekem is . A cím stimmel a számlaszám stimmel csak a cég neve Aergos.bt írószer és forgalmazó KFT. Én is utána néztem. Nem szerepel a cégjegyzékben. Most éppen tollak összeszerelése és csomagolásával foglalkoznának HA LÉTEZNE!! Ugyan az a szöveg, és küldj 590.-ft Hát nem küldök.

2015. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól teszed 6-os! nyomorult csalók!
2015. márc. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!