Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy kerül egér a sokadik...

Hogy kerül egér a sokadik emeletre tiszta lakásba és hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés

Lett egy egerem.Szülői házban nem volt furcsak,falun megszokott.

DE ez panel,sokadik emelet,tiszta lakás,szomszédoknak vannak bogarak is,nekem soha.Erre most egér.Konyhaszekrény aljába szökött,rázártam az ajtót.Hogy tüntessem el?Péntek este jön párom,de addigsem maradhat itt...és hajnaltól estig dolgozok,még egérfogot vagy csapdát se tudok venni,bezár minden mire végzek:s

meg egyáltalán,ma éjjel is igy hogy aludni?


2010. márc. 3. 21:07
 1/10 anonim válasza:
100%

sajna adig alszol az egér társsaságában mig megnem fogod .

Van egér ragasztó.Kemény papirra kell nyomni és rengeteg helyre ki rakni.

Keménypapir pl.karton dobozt kell élelmiszerboltbol kérni,ami már nekik fölöslegessé vált.

Tapasztalat.Üdv.Csi.

2010. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudom,ragasztot ismerem,otthon az vált be,de reggel 5től este fél8ig dolgozok,nemtudok venni,bezár minden

péntek estig azzal a döggel éljek együtt?:S

mindent megrág nekem, a konyhába van bezárva:S

2010. márc. 3. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
TESCO nyitva van!
2010. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy sima egér? Nem lehet, hogy valamelyik szomszédból szökött apró házi kedvenc? Manapság tartanak mindenfélét. Mielőtt likvidálod, kérdezd körbe a szomszédságot, nehogy sírás-rívás legyen a vége. Ha meg nem az övék, hátha van valamelyik lakásban szobacica, aki elkapja neked!
2010. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

teszkóhot egy óra alatt jutok el,igy is kevés időm van aludni

nah mind1,majd pénteken...lesz mit fertőtleniteni:S

2010. márc. 3. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sarokba szorítod és elkapod a legegyszerűbb módszer. én is így csináltam, a külön meglepi az volt hogy addigra már le is kölykedzett a szekrénybe. egyébként meg 4 napig volt bent, kárt nem csinált csak a macskakaját ette néha, szóval kibírod vele ha nem sikerül rögtön elkapni.
2010. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy jártam. Nem akarok reklámot csinálni, de észrevettem, hogy a lila tehenes csokim fogy. És érdekesen van megrágva. Háhá: egér! Fogtam egy befőttesüveget, szájával lefelé a földre tettem, belülre tettem egy jó nagy darab lila tehenes csokit, és kitámasztottam gyufával. Elkaptam a rágcsálót, aztán kint szabadon engedtem.
2010. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én cserép-csapdával szoktam elkapni a kis fickókat.

Tehát ha nem tudod,hogy mi az akkor íme a leírás: fogsz egy virágcserepet (vagy bármit ami kicsit is hasonlít rá lehet egy kerek tál, kisebb lábas, stb) és egy fél diót ( ha nincs dió megfelel egy pet palack műanyag kupakja amibe raksz egy kis csalit pl. kenyér, sajt, akármi), működés: a fél dióval (kupakkal) alátámasztod a lefelé fordított cserepet úgy, hogy a dió bele befelé nézzen (vagy a kupakban lévő csali), türelem játék mert úgy kell kitámasztani, hogy a legkisebb mozdításra a cserép leboruljon. Ha elcsípted a kis rágcsálót óvatosan a cserép alá csúsztatsz egy lapátot és már viheted is ahová akarod.

Sok sikert az egerészéshez :)

2010. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

megvan a bűnös, a lefolyó mellett beférhetett...szomszédok meg elég koszosak,tőlük nagyobb állatot is eltudok képzelni...

állitottam neki csapdát,ha bemegy a kuka alá,ami lefelefejjel van,és elmozditja a kaját,akkor ráesik,bennragad...

este meg nem alszok otthon ha nincs meg az állatka:D

áhh,de nemszeretem őket...

2010. márc. 4. 07:53
 10/10 anonim ***** válasza:
A testvérem a krumplival vitte haza.Letette az előszobában a szatyrot és látta,hogy valami elgurult.Utána felvette a szatyrot és kereste ami elgurult,s rájött,hogy egeret vitt haza.De egérfogóval befogta.
2010. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!