Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy régi, minimum 50-60 éves,...

Egy régi, minimum 50-60 éves, de lehet, hogy még több, hollóházi porcelán étkészletet, ami hiánytalan,24 részes, mennyiért lehetne eladni kb?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

voltunk antikvitásban. nos, mi is meglepődtünk, amikor a fickó azt mondta, hogy csak herendit vesznek, zsolnayból is csak a különleges darabokat.

a hollóházi őket nem is érdekli.

nézd meg a vaterán, hogy kb mennyiért vesztegetik ezeket, és az alapján lődd be az árat.

de eladni is csak ott tudod őket. már ha van aki megveszi...

2010. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megnéztem ott. Árulnak is pont egy hasonlót, csak más mintával, de az eladó csak 30-40 évesnek írja.

A miénk biztos hogy jóval régebbi, mert még a dédszüleimé volt.

Ezt egyébként 80eFt-ért árulják. Nem hinném, hogy ennyit kapnék érte.

2010. jún. 8. 19:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedzi a realitást. Nem kell az senkinek sem. Az ilyet el kell használni, hiszen éppen arra gyártották.
2013. dec. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Időközben (már 3 éve) elkelt a Vaterán 10.000Ft-ért. Nem sajnáltam érte, nekem nem érték, kidobni sajnáltam volna, így legalább van aki hasznát veszi.
2013. dec. 25. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!